Bi Peugeot 208 GTİ By PS Lütfen!

0

Kahve siparişi veriyormuş gibi oldu ama Peugeot 208 GTİ By PS‘i görünce içimden nedense bu kadar basit bir şekilde sipariş vermek geçti içimden.

Fransız tasarımını ve ürettikleri otomobilleri oldum olası beğenmişimdir. Google‘da gezinirken karşıma çıkan Peugeot 208 GTİ By PS modelinin muhteşem ren uyumu ile yapılmış tasarımını görünce kendimi bir anda Peugeot web sitesinde arabayı incelerken buldum. Aşağıda sizde göreceksiniz siyah ile kırmızının muhteşem uyumunu Fransız tasarımı ile birleştiren otomobil firması ortaya modern bir sanat eseri çıkarmış. Otomobillere olan ilgim wallpaper kategorisinde yaptığım paylaşımlardan da anlaşılmıştır.

Peugeot 208 GTİ By PS hakkında izlenimlerimden biraz bahsetmek istiyorum. Tek kapı spor araba merakınız varsa mat siyah ve kırmızı renklerinden oluşan bu arabaya benim gibi hayran kalabilirsiniz. 208 Gti’nin teknik özelliklerinden de bahsetmek istiyorum. 208 beygir bir güç ile 300 motor torku ile asfaltı tırmalayacak bir güce sahip. Spor bir arabaya göre ortalama bir motor hacmine sahip, 1.6 motor bulunuyor. Araba 100 km’e 6.5 saniyede çıkıyor ve 1 kilometreyi 26.5 saniyede kat ediyormuş.

Tabi araba baktık hoş güzel peki fiyatı ne bunun diye baktığımda, yukarıda yazdığım tüm bu övgü dolu sözlerim bir anda düşüncelerimin, tüm bunların şimdilik sadece bir blog yazısı olarak kalacak yönünde değişmesine neden oldu. Şimdilik iç geçirerek baktığım bu araba belki ileride sahip olabilir veya kullanma fırsatı yakalayabilirim.

Peugeot 208 GTİ By PS’nin bir birinden güzel iç ve dış detayını gösteren görselleri aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.

CEVAP VER