Çalışırken Havaya Sokacak Müzik “The Black Angels – Young Men Dead”

Çalışırken Havaya Sokacak Müzik “The Black Angels – Young Men Dead”

Bazen pilimin azaldığını hissettiğimde hemen YouTube‘a girip bir şarkı açıp kendimi tekrar şarj etmeye çalışırım. Şarja takılmış gibi hemen havaya girip, bir gazla tekrar motive olmamı sağlayan şarkılardan bir tanesini sizler ile paylaşacağım. Özellikle daha giriş kısmından itibaren yakalayan bu güzel parçayı The Black Angels grubu seslendirmekte ve parçanın tam ismi “The Black Angels – Young Men Dead” dir. Merak etmeyin yazının devamında parçayı paylaşacağım. (:

 

Eee hepimizin malumu Müzik Ruhun Gıdasıdır, nasıl ki yeme içme konusunda seçici davranıyoruz bence dinlediklerimiz konusunda da seçici olmalıyız. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir konu mevzu bahis olabilir hemen ama insan kulağa hoş gelen her şeyi de dinlemek zorunda değildir bu konuda benim fikrim böyle. Parçayı dinleyip yazdıklarım hakkında hak verip, vermemek sizin elinizde.

 

The Black Angels – Young Men Dead

Previous Unutuyorum Diyorsan Not Al Google Keep
Next Çalışırken Neşelendirecek Müzik "Flört - Rasta Baba"

You might also like

Eric Clapton – Layla Acoustic

Genelde akustik olarak söylenen şarkıları pek sevmem fikrim değişti. Fikrimin değişmesine neden olan şey, Eric Clapton – Layla şarkısını acoustic olarak yorumlaması. YouTube ‘dan dinlediğim şarkı gerçekten her yönü ile

Fifa 18 Soundtrack Müziği Burada!

Geçtiğimiz günlerde KONAMI, PES 2018’i tanıtmış ve oyun severler haliyle Fifa ne zaman yeni oyununu tanıtacak diye merak içerisinde girmişti bu FIFA seferlerden biride benim.

Sagopa Kajmer 366. Gün Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer 366. Gün şarkısının sözlerini aşağıda bulabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Fırat
    Ekim 11, 21:31 Reply
    Türkçe şarkılar da paylaşmanı diliyorum. umarım dikkat'e alırsın. iyi çalışmalar. sosyalz sıkı takipçisi :)

Bir Yorum Yazın