Çalışırken Havaya Sokacak Müzik “The Black Angels – Young Men Dead”

Çalışırken Havaya Sokacak Müzik “The Black Angels – Young Men Dead”

Bazen pilimin azaldığını hissettiğimde hemen YouTube‘a girip bir şarkı açıp kendimi tekrar şarj etmeye çalışırım. Şarja takılmış gibi hemen havaya girip, bir gazla tekrar motive olmamı sağlayan şarkılardan bir tanesini sizler ile paylaşacağım. Özellikle daha giriş kısmından itibaren yakalayan bu güzel parçayı The Black Angels grubu seslendirmekte ve parçanın tam ismi “The Black Angels – Young Men Dead” dir. Merak etmeyin yazının devamında parçayı paylaşacağım. (:

 

Eee hepimizin malumu Müzik Ruhun Gıdasıdır, nasıl ki yeme içme konusunda seçici davranıyoruz bence dinlediklerimiz konusunda da seçici olmalıyız. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir konu mevzu bahis olabilir hemen ama insan kulağa hoş gelen her şeyi de dinlemek zorunda değildir bu konuda benim fikrim böyle. Parçayı dinleyip yazdıklarım hakkında hak verip, vermemek sizin elinizde.

 

The Black Angels – Young Men Dead

Previous Unutuyorum Diyorsan Not Al Google Keep
Next Çalışırken Neşelendirecek Müzik "Flört - Rasta Baba"

You might also like

Dinledim: Ed Sheeran – Shape Of You

Müzik, insanın ruh halini değiştiren, neşelendiren, hareketlendiren, duygulandıran veya başka ruh hallerine büründüren büyülü sound. Bu yazımda paylaşacağım parça tamda belirttiğim özelliklere sahip bir ritme sahip. Ed Sheeran – Shape

Harika Bir Azeri Şarkı “İrade İbrahimova – Neyleyek”

Cem Yılmaz’ın, Ali Baba ve 7 Cüceler filmini izlerken bir diyalogda karşılaştığım harika bir Azeri şarkıyı paylaşmak istiyorum.

Müzik 1Comments

Skylar Grey ft. Eminem – Kill For You #0001

Merhaba, Haftalık paylaşım sitemizin ilk paylaşımına hoş geldiniz; Her hafta Salı günlerini Müzik günü olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bundan sonra her hafta salı günü sitemizi ziyaret ettiğinizde karşınıza özenle seçilmiş harika

2 Yorumlar

  1. Fırat
    Ekim 11, 21:31 Reply
    Türkçe şarkılar da paylaşmanı diliyorum. umarım dikkat'e alırsın. iyi çalışmalar. sosyalz sıkı takipçisi :)

Bir Yorum Yazın