Çalışırken Neşelendirecek Müzik “Flört – Rasta Baba”

1

Bir önceki müzik paylaşımım da dinledikçe motive eden, “The Black Angels – Young Men Dead” parçasını paylaşmıştım. Bu sefer neşelendirecek Türkçe bir parça paylaşacağım. Müzik zevkiniz nasıl olursa olsun dinlediğinizde sizi içine alacak harika bir çalışma, “Flört – Rasta Baba” dinlediğinizde sözleri dilinize dolanma tehlikesi var dikkat etmeniz gerektiğini şimdiden söylüyorum al al al bide bunu al bunun gibi. (:

 

Şarkıda Rasta Baba diye bir karakterin nasıl biri olduğunu ve başından geçenler anlatılmakta ve bunu oldukça uygun bir dilde ve üslupta güzel yorumları ile birleştirip bu harika parçayı ortaya çıkarmışlar. Stüdyo klibini paylaşacağım şarkıda isimlerine hakim olmadığım ağabeyler çok sıcak ve oldukça sempatik özellikle baterist ağabey oldukça sempatik ve güzel bir katkısı var.

 

Dinlediğinizde (bu grubu bilmeyenler için) böyle müzik yapan grupların olduğunu ve daha önce duymadığınızı görünce şaşıracaksınız. Ülkemiz de bunca müzik türü ve sanatçını yaptığı müziklerin yanında bu tür başarılı bir grubun ve harika şarkılarının arka planda kalması son derece üzücü maalesef.

 

Flört – Rasta Baba

1 YORUM

  1. eveeet, işte bu! bi sonraki paylaşımı tahmin eder gibiyim. ismailllll sek sek sekerek ismaailllll. dikkate aldığın için teşekkür ederim.

    sıkı takipçi

CEVAP VER