Dinlediğim Yabancı Radyo İstasyonu Frekansları

Dinlediğim Yabancı Radyo İstasyonu Frekansları

Bu yazımda dinlediğim yabancı radyo istasyonları ve bu radyolar hakkında bilgiler paylaşacağım. İşim gereği gün içerisinde sürekli olarak araç ile bir yerlere gidip geliyorum. Haliyle yolda sıkılmamak adına ve daha eğlenceli bir yolculuk için, müzik dinliyorum. Müzik dinlemeyi çok sevdiğimden, müdavimi olduğum bir kaç yabancı radyo istasyonu frakansı var ve bunları aşağıda sizler ile paylaşacağım.

 

Power FM : Gerek programları, gerek kaliteli müzik yayınlarından dolayı gün içerisinde en çok dinlediğim radyo istasyonlarından bir tanesi.
Power FM radyo frekansı : 100.0 FM

 

99.4 : Bu radyo istasyonunu yeni keşfettim ve kesinlikle çok kaliteli parçalar çalıyorlar. Radyo istasyonu sanırım test yayını yapıyor bu yüzden reklam yok sürekli kaliteli müzik var.

 

Rock FM : Çok dinlemesem de arada radyonun frekans ayarını 94.5 olarak değiştiriyorum güzel parçalar çalan bir radyo istasyonu.
Rock FM radyo frekansı : 94.5 FM

 

Gün içerisinde dinlediğim yabancı radyo istasyonlarını yukarıda paylaştım. Varsa sizinde beğendiğiniz radyo istasyonu aşağıda yorum bölümünde benimle ve ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz.

Previous İzledim: Tetikçiler (Looper)
Next Dinledim: Ed Sheeran - Shape Of You

You might also like

Genel Kültür Henüz yorumlanmamış

Dünya Klasiklerini Neden Okumalısınız?

Dünya klasiklerini okumanın en basit tanımı, zengin bir deneyim edinmek olacaktır. Klasik tutkunlarının dünya klasikleri hakkında genellikle okuyorum değil de yeniden oluyorum dedikleri kitaplar, içerdikleri örneklerle değerli bir deneyim oluşturmalarının

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın