Fenerbahçe’nin Yıldızı Mathieu Valbuena’nın Birbirinden Güzel Golleri ve Asistleri

Fenerbahçe’nin Yıldızı Mathieu Valbuena’nın Birbirinden Güzel Golleri ve Asistleri

Fenerbahçe‘nin yeni transferi olan Mathieu Valbuena, bir kaç senedir peşinde koştuğu ve nihayet kadrosuna kattığı Fransız yıldız. Tabi klişeleştiği üzere ülkemize yeni bir futbolcu geldiğinde veya transfer haberleri yapıldığında bir çoğumuz usulca YouTube’a girip hemen oyuncunun gollerini veya hareketlerini izleyip öyle değerlendiriyoruz.

Bu sefer yine aynı jenerik gerçekleşti ve Fenerbahçe yıldız bir futbolcuyu kadrosuna kattı. Daha önceden de tanıdığım ve birçok kez izlediğim (Tv’den (: ) Mathieu Valbuena hakkında zaten yorumlarım hep iyi olmuştur. Oyununu ve attığı jenerik golleri hep beğenmişimdir. YouTube‘dan izlediğim Mathieu Valbuena‘nın bir birinden güzel golleri ve asistlerinin olduğu bir video’u aşağıda paylaşacağım, umarım beğenirsiniz.

Previous T-E-L-E-P-O-R-T.ME Bir Tıkla Dünyanın Öbür Ucuna Işınlayan Site
Next Knight Online Maden Dropları 2017 Detaylı

You might also like

Video 1Comments

Philippe Mexes ‘in 5 Jeneriklik Golü

Bir defans oyuncusu düşünün ki attığı goller bir, santrafor oyuncusunun kariyeri boyunca belki atamayacağı kadar güzel ve enstantane vuruşları olsun.  

BMW’den Bruce Lee’li Temalı BMW M4 GTS Reklam Filmi

Bmw tarafından hazırlanan reklam filminde, tüm dünyada efsane olan hiç şüphesiz çocukluğumuzun kahramanı Bruce Lee yer almakta.

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın