FIFA 18 Resmen Tanıldı, Tanıtım Videosu ve Daha Fazlası

1

Beklenen video yayımlandı. FIFA, serinin son oyunu olacak olan FIFA 18‘in tanıtımını resmen gerçekleştirdi ve PES 2018’in tanıtımından sonra FIFA fanları bu haberi oldukça uzun süre beklemişlerdi.

FIFA 18’in tanıtımı oyun severler için bu güzel bir haber olması ile birlikte PES 2018‘mi yoksa FIFA 18’mi karşılaştırması da rahatça yapılabilsin. FIFA yayımladığı tanıtım videosunda bu kez dünyanın en iyilerinden biri olan Cristiano Ronaldo’u kullanmış. FIFA 18 tanıtım videosunda tamamen oyun içi grafiklerinin kullanıldığını ve Cristiano Ronaldo‘nun oyun içerisinde yaptığı hareketlerin yanı sıra yaşadığı zorlukları gösteren bir tanıtım olsa da beklentilerimi fazlası ile karşıladığını rahatlıkla söyleyebilirim.

İlk izlenimlerim bunlar. Oyun hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerden EA tarafından yapılacaktır. EA, FIFA 18’i yapılacak etkinlik ile tanıtacak ve oyunun 29 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini alacak. Oyunun bu yazıda da olan video’da gördüğünüz Ronaldo sürümünü alan oyuncular oyunun resmi satış tarihi olan 29 Eylül’den 3 gün önce oyuna sahip olabilecekler.

FIFA 18 Ronaldo Edition Tanıtım Videosu

1 YORUM

CEVAP VER