FIFA 18 Resmen Tanıldı, Tanıtım Videosu ve Daha Fazlası

FIFA 18 Resmen Tanıldı, Tanıtım Videosu ve Daha Fazlası

Beklenen video yayımlandı. FIFA, serinin son oyunu olacak olan FIFA 18‘in tanıtımını resmen gerçekleştirdi ve PES 2018’in tanıtımından sonra FIFA fanları bu haberi oldukça uzun süre beklemişlerdi.

FIFA 18’in tanıtımı oyun severler için bu güzel bir haber olması ile birlikte PES 2018‘mi yoksa FIFA 18’mi karşılaştırması da rahatça yapılabilsin. FIFA yayımladığı tanıtım videosunda bu kez dünyanın en iyilerinden biri olan Cristiano Ronaldo’u kullanmış. FIFA 18 tanıtım videosunda tamamen oyun içi grafiklerinin kullanıldığını ve Cristiano Ronaldo‘nun oyun içerisinde yaptığı hareketlerin yanı sıra yaşadığı zorlukları gösteren bir tanıtım olsa da beklentilerimi fazlası ile karşıladığını rahatlıkla söyleyebilirim.

İlk izlenimlerim bunlar. Oyun hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerden EA tarafından yapılacaktır. EA, FIFA 18’i yapılacak etkinlik ile tanıtacak ve oyunun 29 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini alacak. Oyunun bu yazıda da olan video’da gördüğünüz Ronaldo sürümünü alan oyuncular oyunun resmi satış tarihi olan 29 Eylül’den 3 gün önce oyuna sahip olabilecekler.

FIFA 18 Ronaldo Edition Tanıtım Videosu

Previous Fifa 18 Soundtrack Müziği Burada!
Next PES 2018 Sistem Gereksinimleri

You might also like

PES 2018 Sistem Gereksinimleri

KONAMI tarafından geliştirilen Pro Evolution Soccer PES oyununu son serisi olacak olan PES 2018 geçtiğimiz günlerde resmen tanıtıldı.

Football Manager 2017 (FM 2017) ‘nin En İyi 10 Genç Yeteneği (Wonderkid)

Futbol oyunu oynayan her 3 kişiden 1’in kesin bildiği ve bağımlılık derecesinde bir hayranlık duyduğu oyundur Football Manager. Benim FM ile tanışmam 2002 yıllarında Championship Manager ile başladı ve ilk

Playstation Plus Ocak 2017 Bedava Oyunları

Sony’nin Plus (premium) üyelerine her ay verdiği indirimler ve bedava oyun listesi açıklandı. Playstation 4, Playstation 3 ve PS Vita için Ocak 2017 bedava oyun içerikleri ve oyunlar hakkında bilgileri

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın