Harika Bir Macera Oyunu The Trail

Harika Bir Macera Oyunu The Trail

Son zamanlarda mobil oyun çizgisinin geldiği nokta hepimizin malumu. Her geçen gün yeni mobil oyunlar çıkıyor, yeni hikayeler, yeni grafikler vs. vs. bir sürü şey vaat ediliyor fakat gel görelim hepsinin ana teması aynı ya koşu oyunu, ya bağımlılık yapan zeka oyunları gibi bir tema üzerine kurgulanmış, yapımcıları farklı ama konusu aynı bir sürü zırvadan oyun.

App Store da gezinirken keşfettiğim bir oyundan bahsetmek istiyorum. Bu oyun The Trail adında tanıtım videosunu ilk izlediğinizde işte bu adamlar sonunda farklı bir hikayeye sahip, farklı bir oyun geliştirmişler bu oyun oynanır dediğim bir oyun. Biraz inceledim yorumlara baktım görüntü kalitesi tanıtım videosu derken, edindiğim bilgiyi ve oyun hakkındaki görüşlerimi bloğumda sizler ile paylaşmak istedi.

Ana bir karakter oluşturarak, doğadaki maceranız başlıyor. Sürekli bir yürüyüş halinde olduğumuz, The Trail oyugunda gezerken karşımıza çeşitli eşyalar çıkıyor ve bunları sırt çantamızda biriktirerek, yolcuğumuz boyunca karşımıza çıkan konaklama ihtiyaçları ve pazar alanlarında satıp veya takas işlemleri yaparken işimize yarabiliyor. Örnek verecek olursam, biriktirdiğiniz bu eşyalar ile bir sapan alıyorsunuz ve ava çıkıyorsunuz tavşan gibi küçük canlıları avlayabiliyorsunuz. Oyunda 4 mevsim hakim. Kimi zaman kar yağıyor kimi zaman yaz mevsimlerinin döngüsüne girebiliyorsunuz. Yolculuğunuz boyunca gideceğiniz şehirlerde konaklama yapıp, topladığınız değerli eşyalarınız satabiliyorsunuz. Aynı zamanda kendi kasabanızı veya mülkünüzü inaşaa edebiliyorsunuz. Öncelikle belirteyim oyunun rahatlatıcı fon müzikleri bulunmakta. The Trail oyununu oynarken sanki doğada kendiniz geziniyormuş hissine kapılacaksınız.

Bu zamana kadar mobil oyunlara olan ön yargımdan dolayı çok fazla oyun indirip, oynamışlığım yok. Ama The Trail oyunu bu ön yargımı delip geçti ve oyunu telefona indirirken buldum kendimi. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz açısından aşağıda video ve bir kaç görsel paylaşacağım.

The Trail oyunu hem Google Play hemde, App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun iOS cihazlar için 529 MB, Android cihazlar içinse 641 MB bir boyuta sahip. Oyunu indirdikten sonra oyun içi satın almalar ile karşılaşabilirsiniz şimdiden uyarayım. Oyunu istediğiniz işletim sisteminde rahatlıkla indirebilmeniz açısından hem iOS hemde Android indirme linklerini aşağıda paylaştım.

  The Trail iOS indir

  The Trail Android İndir
The Trail Trailer Video

The Trail Galeri

Previous Bi Peugeot 208 GTİ By PS Lütfen!
Next Eric Clapton - Layla Acoustic

You might also like

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Bugün istemeden de olsa sosyal medyada bir hesabım daha oldu. Snapchat, popüler bir sosyal medya uygulaması olmasına rağmen benim hiç ilgimi çekmemiştir nedense. Bugün, bir arkadaşında gazı ile bir şeye

Unutuyorum Diyorsan Not Al Google Keep

Gündelik işlerimde aklıma gelenleri veya yapmam gerekenleri unutmamak için, Google Keep uygulamasını kullanıyorum. İlk çıktığı zamanlardan beri sürekli olarak kullandığım uygulama da unutmamak için notları alabildiğim gibi, düzenleyip, başlıklar oluşturup

Profesyonel Resim Düzenleme Uygulaması “Snapseed”

Cep telefonunun resim çekmeyen yoktur heralde. Artık günümüzde herkesde bir akıllı telefon mevcut, herkes kendince fotoğraf çekmeyi biliyor ve çektiği fotoğraflara düzenlemeler yaparak filtreleme çalışmaları yapıyor malumunuz. Tabi bende herkes

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın