İzledim: Tetikçiler (Looper)

İzledim: Tetikçiler (Looper)

Konusu ve kurgusu çok farklı olan bir film hakkında izlenimlerimi paylaşacağım; Tetikçiler (Looper) film gelecekte 2072 yılında geçiyor ve zamanda yolculuk yapılabilmekte. Film’de de önemli nokta da zaten bu zamanda yolculuk yapılabilmesi ve tamamen yasa dışı olması.

Zamanda yolculuk işi, kötü insanların eline geçmiştir ve tamamen onların kontrolünde işlemektedir. Filmin baş karakteri Joe ve Looper yani Tetikçiler denilen bir grup tetikçi, İşverenleri tarafından Gümüş karşılığında geçmişe giderek müşterilerinin verdiği işler yerine getirir ve temizlik işlerini yerine getirirler. Para birimi olarak gümüş kullanılmakta ve silah vs. gibi alışverişler bu gümüşler üzerinden yapılmakta.

Film’de daha önce kullanılmış tetikçiler 30 yıl sonra hala yaşıyorlarsa, döngüyü kapatmak için yeni tetikçiler gönderilip, döngüyü kapatmakta ve kontrolü sağlamakta. Geçmişe gönderilip, döngüyü kapatma işi verilen kişi Joe olunca işler sarpa sarıyor ve serüven iyice kontrolden çıkıyor.

Oyuncular : Bruce Willis,
Emily Blunt,
Jeff Daniels,
Joseph Gordon-Levitt

 

Looper – Tetikçiler Fragman

Previous Ucuz Yollu Akıllı Bileklik Xiaomi mi Band 2: İnceleme
Next Dinlediğim Yabancı Radyo İstasyonu Frekansları

You might also like

Efsane Devam Edecek John Wick 3 Resmiyet Kazandı – Fragmanı

İlk olarak 2014 yılında beyaz perde ile buluşan ve başrolünde Keanu Reeves‘in oynadığı John Wick oldukça beğenilmiş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Yönetmeni bu başarıya kayıtsız kalamamış olmalı

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın