Knight Online Maden Dropları 2017 Detaylı

Knight Online Maden Dropları 2017 Detaylı

Knight Online, internet cafe deneyimi olan herkesin mutlaka oynadığı veya en kötü ihtimalle duyduğu oyundur. 2002 yılında piyasaya sürülen oyun geçmişten günümüze yapısında çeşitli değişimler olmasına rağmen popülerliğini kaybetmeden gelmeyi başarmıştır.

Geçenlerde ansızın aklıma düşen Knight Online, bana ya acaba ne oluyor ne bitiyor hala aynı heyecan var mıdır sorusunu sordurdu ve bir anda Destan server’ında aklımda kalan eski bir account ile oyuna giriş yapmamı sağladı. Oyuna girdikten sonra şöyle bir kaç tur attıktan sonra dur biraz maden yapayım biraz para kasar, ardından da item alır biraz takılırım düşüncesi vardı aklımda. Bilindiği üzere madende kazı yaptım ve bir şeyler kazandım demek için illaki Golden Mattock ve DC Premium olması gerekmektedir. Öbür türlü de kazı yapılır lakin droplar zor düşmekte hepinizin malumu.

Derken bir adet DC Premium aldıktan sonra hediyesi olan Golden Mattock ile işe giriştim. İlk 20 dakika da olan deneyimimde Fragment ve Yeşil kutu atması idi. Yaklaşık 1 saatin ardından hala böyle bir drop alamadım ve ufak bir araştırmanın sonunda maden droplarının değiştirildiğini öğrendim. Haydaa dedirten bu olaydan sonra eee peki bu insanlar neden maden yapıyor veya neden ben yapayım dedim haliyle.

Maden kazısından çıkan ufak tefek şeylerin satılarak nakite dönüştürüldüğünü ve bu şekilde para kasıldığını öğrenmiş bulundum. Ağırlıklı olarak DC flash kasılıyor ve bunun satışı yaklaşık tanesi 10K gibi bir fiyata satılarak para kasılıyor. Peki 2017 Maden Dropları neler? tüm detayları ile madenden düşen dropları aşağıda listeleyeceğim.

2017 Maden Dropları

 • DC Flash
 • Monster Stone
 • Abyss Gem
 • Transformation Scroll (TS)
 • Glutinous Rice Cake (Küçülme Şeysi)
 • Bezoar (Büyüme Şeysi)
 • Pot (mavi ve kırmızı)
 • Gem Of Life (30 dakika 250 HP artırır)
 • Gem Of Defence (30 dakika 25 defans artırır)
 • Gem Of Experience (30 dakika %10 exp artırır)
 • Gem of Contribution (30 dakika 10 np artırır)

Sonuç : Madende para kastım demeniz için epeyce bir zamanınızın olması gerekmekte. Monster Stone (MS) taşına girerek old takı düşürme şansınız yüksek. DC flash ve TS satışlarınızı yaparak hatırı sayılır şeyler kazanabilirsiniz.

Previous Fenerbahçe'nin Yıldızı Mathieu Valbuena'nın Birbirinden Güzel Golleri ve Asistleri

You might also like

Football Manager 2017 (FM 2017) ‘nin En İyi 10 Genç Yeteneği (Wonderkid)

Futbol oyunu oynayan her 3 kişiden 1’in kesin bildiği ve bağımlılık derecesinde bir hayranlık duyduğu oyundur Football Manager. Benim FM ile tanışmam 2002 yıllarında Championship Manager ile başladı ve ilk

Playstation Plus Ocak 2017 Bedava Oyunları

Sony’nin Plus (premium) üyelerine her ay verdiği indirimler ve bedava oyun listesi açıklandı. Playstation 4, Playstation 3 ve PS Vita için Ocak 2017 bedava oyun içerikleri ve oyunlar hakkında bilgileri

FIFA 18 Resmen Tanıldı, Tanıtım Videosu ve Daha Fazlası

Beklenen video yayımlandı. FIFA, serinin son oyunu olacak olan FIFA 18‘in tanıtımını resmen gerçekleştirdi ve PES 2018’in tanıtımından sonra FIFA fanları bu haberi oldukça uzun süre beklemişlerdi.

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın