Montblanc Starwalker Gold Plated Kalem

Montblanc Starwalker Gold Plated Kalem

Aradığınız şıklık bu harika Montblanc kalem modelinde!

Lüks ve ihtişamı sürekli olarak yanında taşımak isteyenlere hitap eden ürünler tasarlayan Montblanc, Starwalker ürün grubuna dâhil ettiği Gold Plated (Altın kaplama) isimli göz alıcı şıklıktaki kalem modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bugüne kadar üretilen lüks kalemlerin aksine mont blanc dolma kalemleri her zaman farklı tasarım unsurlarıyla kendine has bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdadır. Eğer siz de kendinizi bir mont blanc kalem tutkunu olarak nitelendiriyorsanız, üzerinde Montblanc imzasının kazındığı Montblanc Starwalker Gold Plated kalem modelini mutlaka beğeneceksiniz.

Siyah ve altın sarısı renklerinin gayet uyumlu bir şekilde harmanlandığı bu model, çoğu mont blanc kalemleri gibi dolma kalem değil. Tükenmez kalem olarak kullanabileceğiniz ürün, elde tutulduğunda rahatsızlık hissi vermeyen siyah reçineyle kaplanmış.

Orijinali Almanya üretimi olan bu harika tükenmez kalemi satın almak istiyorsanız ciddi bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Ancak dilerseniz mont blanc replika kalem alma yolunu tercih ederek çok daha uygun bir fiyat karşılığında gerçeğinden ayırt edilemeyecek kalitede replika bir kaleme sahip olabilirsiniz.

Previous Dinledim: Ed Sheeran - Shape Of You
Next Samsung Gear Fit 2 Akıllı Bileklik İnceleme

You might also like

Tanıtım Yazıları 1Comments

Kredi Kartım Kırıldı Yeni Başvuru Nasıl Yaparım

Kredi Kartım Kırıldı Yeni Başvuru Nasıl Yaparım Bilindiği gibi artık üzerinde nakit olarak para taşıyarak alış veriş yapmayı hiç kimse ilgi göstermiyor. Bu sebeple yanında çoğunlukla kredi kartı taşıyor. Gerek

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın