Montblanc Starwalker Gold Plated Kalem

0

Aradığınız şıklık bu harika Montblanc kalem modelinde!

Lüks ve ihtişamı sürekli olarak yanında taşımak isteyenlere hitap eden ürünler tasarlayan Montblanc, Starwalker ürün grubuna dâhil ettiği Gold Plated (Altın kaplama) isimli göz alıcı şıklıktaki kalem modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bugüne kadar üretilen lüks kalemlerin aksine mont blanc dolma kalemleri her zaman farklı tasarım unsurlarıyla kendine has bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdadır. Eğer siz de kendinizi bir mont blanc kalem tutkunu olarak nitelendiriyorsanız, üzerinde Montblanc imzasının kazındığı Montblanc Starwalker Gold Plated kalem modelini mutlaka beğeneceksiniz.

Siyah ve altın sarısı renklerinin gayet uyumlu bir şekilde harmanlandığı bu model, çoğu mont blanc kalemleri gibi dolma kalem değil. Tükenmez kalem olarak kullanabileceğiniz ürün, elde tutulduğunda rahatsızlık hissi vermeyen siyah reçineyle kaplanmış.

Orijinali Almanya üretimi olan bu harika tükenmez kalemi satın almak istiyorsanız ciddi bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Ancak dilerseniz mont blanc replika kalem alma yolunu tercih ederek çok daha uygun bir fiyat karşılığında gerçeğinden ayırt edilemeyecek kalitede replika bir kaleme sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER