Narcos Dizisi 3. Sezonu Onaylandı Ne zaman Başlayacak? ve 3. Sezon Fragmanı

Narcos Dizisi 3. Sezonu Onaylandı Ne zaman Başlayacak? ve 3. Sezon Fragmanı

Netflix ‘in en çok takip edilen yapımlarından olan Narcos, 1. sezon ve çok konuşulan 2. sezonun da hapishane den kaçan Pablo Escobar sıkıntılı günler geçirdi ve dizinin önemli karakterleri ödlü. Ardından izleyiciler 3. sezon gelecek mi diye düşünürken Netflix, geçtiğimiz günlerde 3. sezonu resmen duyurdu.

 

Narcos 3. sezonda, diğer sezonlara göre kurgu oranı biraz daha artması bekleniyor. Netflix tarafından yayımlanan dizinin 3. sezon fragmanın da diziye yeni oyuncuların katılacağı konuşuluyor bunlardan en önemlisi yine başka bir Netflix dizi olan Fargo dizisinden de Lorne Malvo olarak tanıdığımız “benimde oyunculuğunu çok beğendiğimBilly Bob Thornton diziye katılacak oyuncular arasında yer almakta.

 

Merakla beklenen Narcos 3. Sezon ‘un başlama tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yok. 2. Sezonun 2016 Ağustos ayında yayımlandığını düşünürsek, 3. sezonun 2017 Ağustos aylarında yayımlanması kuvvetli bir ihtimal.

Narcos Dizisi 3. Sezon

Previous Football Manager 2017 (FM 2017) 'nin En İyi 10 Genç Yeteneği (Wonderkid)
Next Efsane Dizi Leyla İle Mecnun 'un Efsane Replikleri

You might also like

Galeri 1Comments

Efsane Dizi Leyla İle Mecnun ‘un Efsane Replikleri

Pazartesi gecelerinin efsane dizisi olan Leyla İle Mecnun final yapalı hayli zaman olsa da replikleri hala hafızalarda. Sizde benim gibi Erdal Abi’yi, Mecnun’u, Hırsız Yavuzu, İsmail Abi’yi özlediyseniz derlediğim replikler

İngiliz Komedi Dizisi “The IT Crowd”

Pazar geceleri dizi izleyen biri olarak yabancı dizi repertuvar oldukça geniş diyebilirim, çok zaman önce izlemiş olduğum bir diziyi, İngiliz komedi dizisi sevenler için The IT Crowd hakkında bir kaç

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın