Playstation Plus Üyeliği Alınmalı mı? Plus Üyelik Fiyatı ve Hakkındaki Düşüncelerim

0

Öncelikle; herkese merhaba,

Bu yazımda değerli takipçilerim ve rast gele yolu düşen ziyaretçilerim ile PlayStation Plus üyeliği hakkında fikirlerimi paylaşacağım.

Öncelikle PlayStation Plus nedir ? PlayStation 4 aldığımda tanıştığım ve tamı tamına 1 yıllık Plus üyeliği satın aldım ve bir kenarda dursun belki lazım olur dediğim üyelik biçimi. Sony tarafından PlayStation oyuncularına sunulan bir nevi premium üyelik yani ayrıcalıklar dünyası denebilir. Bu üyeliği aldığınızda ücretsiz olarak oyunlar, temalar, avatarlar, 1 GB Ücretsiz Bulut depolama alanı etkinlikler ve daha bir çok içeriğe sahip olunabiliyor.

Peki bu PlayStation Plus üyeliğini bize sağladığı ayrıcalıklar nelerdir? Aldığımızda aylık olarak belirlenen PS4, PS3 ve PSVita oyunlarını konsolumuza ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz.

Peki PlayStation Plus üyeliği almak mantıklı mı? Edindiğim tecrübelere göre ilk izlenimimde bence gayet mantıklı. Genelde sadece Fifa 17 oynadığım konsolumda zaman zaman sıkılmıyor değilim. Tamda burada Plus üyeliğimin bana sunduğu ücretsiz oyunları indiriyorum veya daha önce indirdikleri mi oynayabiliyorum. Her ay dört dörtlük oyunlar sunmasada ara ara değerli oyunlar verdiği oluyor. bunlardan bir tanesi Eylül 2017 de ücretsiz indirmeye sunduğu inFAMOUS Second Son™ oyunu bu oyunun normal fiyatı 119 TL.

Her şey tamamsa şimdi sizler ile PlayStation Plus üyeliğinin fiyatından bahsedeyim. 3 farklı üyelik paketi mevcut. Bunlar 1 aylık, 3 aylık ve 12 ay yani yıllık olan paketlerdir. Aşağıda fiyatları görebilirsiniz.

PlayStation Plus Üyelik Fiyatları

CEVAP VER