Skylar Grey ft. Eminem – Kill For You #0001

Skylar Grey ft. Eminem – Kill For You #0001

Merhaba,
Haftalık paylaşım sitemizin ilk paylaşımına hoş geldiniz; Her hafta Salı günlerini Müzik günü olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bundan sonra her hafta salı günü sitemizi ziyaret ettiğinizde karşınıza özenle seçilmiş harika bir parça çıkacak.

İlk paylaşımın, İlk Salı günün paylaşımını sizlere sunmaktan onur duymaktayım 🙂 “Skylar Grey ft. Eminem – Kill For You” şarkısı. Hani derler ya elini neye değdirse en iyisini yapar diye işte tam da öyle Eminem bir Feat ile karşımızda şarkıda adının geçmesi bile beklentiyi ve kaliteyi zaten yükseltmekte.

 

Next Football Manager 2017 (FM 2017) 'nin En İyi 10 Genç Yeteneği (Wonderkid)

You might also like

Eric Clapton – Layla Acoustic

Genelde akustik olarak söylenen şarkıları pek sevmem fikrim değişti. Fikrimin değişmesine neden olan şey, Eric Clapton – Layla şarkısını acoustic olarak yorumlaması. YouTube ‘dan dinlediğim şarkı gerçekten her yönü ile

Fifa 18 Soundtrack Müziği Burada!

Geçtiğimiz günlerde KONAMI, PES 2018’i tanıtmış ve oyun severler haliyle Fifa ne zaman yeni oyununu tanıtacak diye merak içerisinde girmişti bu FIFA seferlerden biride benim.

Sosyal Mesaj İçerikli Harika Bir Şarkı “Rag’n’Bone Man – Human”

Müzik ile aram oldum olası her zaman iyi olmuştur. Bunun yanı sıra iyi bir dinleyici ve kendime göre de “benim düşüncem” müzik zevkimin iyi olduğunu düşünürüm ki ağırlı olarak müzik

1 Yorum

  1. Fırat
    Ekim 04, 22:44 Reply
    bu paylaşım salı günüme hareket kattı, bundan sonra özellikle her salı günü blogunuzu takip edicem. salı günüme enerji katmak için.

Bir Yorum Yazın