Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

0

Bugün istemeden de olsa sosyal medyada bir hesabım daha oldu. Snapchat, popüler bir sosyal medya uygulaması olmasına rağmen benim hiç ilgimi çekmemiştir nedense. Bugün, bir arkadaşında gazı ile bir şeye bakalım derken kendimi hesap oluşturmuş olarak buldum ve sosyal medya mecralarından birisi olan Snapchat’e adım atmış bulundum.

Adımımı attığım ilk anlardan itibaren bu hesabı nasıl kapatırım ve orada bulunan izlerimi nasıl silerim diye düşünürken her zamanki gibi Google’a bir atmak sureti ile Snapchat hesap silme adında bir link bağlantısının olduğunu öğrendim. Şimdi sizde benim gibi Snapchat denilen zımbırtıdan rahatsızsanız veya başka bir nedenden dolayı hesabınızı kapatmak istiyorsanız bunu nasıl gerçekleştireceğinizi tecrübe ile sabit bir şekilde aşağıda size de anlatacağım.

Snapchat hesabınızı oldukça basit bir şekilde kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda paylaşmış olduğum link bağlantısına tıklamak ve karşınıza gelen ekranda Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girerek giriş yapmak ve ardından hesabınızı silerseniz sizi özleriz vs. gibi Snapchat bildirilerini okuduktan sonra şifrenizi tekrar girdikten sonra hesabınızı silme talebinde bulunmuş olacaksınız. Bakın burası çok önemli! hesap silme talebinde bulunmuş oluyorsunuz ve hesabınız 1 ay içerisinde tamamen silinecek.

Snapchat takipçi ve beğeni hizmetleri sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’da! Snapchat hesabınız için ister takipçi, ister izlenme, ister snapkod, ister beğeni satın almak için aradığınız tüm hizmetler SadeceOn’da sizleri bekliyor. Takipçilerinizi arttırarak paylaşımlarınızı daha çok insanın görmesini sağlayabilir, paylaşımlarınızın beğeni sayısını arttırabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatla hizmet almanın farkını yaşayabilirsiniz!

Snapchat Hesabı Silmek için Buradaki bağlantıya tıklayınız.

CEVAP VER