T-E-L-E-P-O-R-T.ME Bir Tıkla Dünyanın Öbür Ucuna Işınlayan Site

T-E-L-E-P-O-R-T.ME Bir Tıkla Dünyanın Öbür Ucuna Işınlayan Site

Log.com.tr web sitesinde karşılaştığım harika bir web sitesi. T-E-L-E-P-O-R-T.ME bu site ne işe yarar hemen açıklayayım. Web sitesine giriyorsunuz aşağıda TELEPORT adında bir buton var tıklıyorsunuz ve oda ne? saniyeler içerisinde dünyanın bir ucunda buluyorsunuz kendinizi. Tekrar tıklamalar yaptıkça farklı farklı yerleri gezebilirsiniz. Ben denedim çok ilginç yerlere götürüyor harika bir uygulama.

Aşağıda T-E-L-E-P-O-R-T.ME deneyimim hakkına görsel paylaşımları mini galerim de bulabilirsiniz. Ayrıca web sitesine yine aşağıda bulunan link bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

t-e-l-e-p-o-r-t.me Deneyimlerim

Previous BMW’den Bruce Lee’li Temalı BMW M4 GTS Reklam Filmi
Next Fenerbahçe'nin Yıldızı Mathieu Valbuena'nın Birbirinden Güzel Golleri ve Asistleri

You might also like

Galeri 1Comments

Efsane Dizi Leyla İle Mecnun ‘un Efsane Replikleri

Pazartesi gecelerinin efsane dizisi olan Leyla İle Mecnun final yapalı hayli zaman olsa da replikleri hala hafızalarda. Sizde benim gibi Erdal Abi’yi, Mecnun’u, Hırsız Yavuzu, İsmail Abi’yi özlediyseniz derlediğim replikler

Bayilik Veren Firmalar ve Yatırımcıların Buluşma Noktası

Sıfırdan bir marka veya işletme kurmak oldukça zahmetli ve zaman gerektiren bir süreçtir. Bunun yanında fazla zaman harcamadan yatırım yaparak büyük bir markanın gücünü ve tecrübesini yanınıza alarak bir işletme

Bi Peugeot 208 GTİ By PS Lütfen!

Kahve siparişi veriyormuş gibi oldu ama Peugeot 208 GTİ By PS‘i görünce içimden nedense bu kadar basit bir şekilde sipariş vermek geçti içimden.

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın