Unutuyorum Diyorsan Not Al Google Keep

0

Gündelik işlerimde aklıma gelenleri veya yapmam gerekenleri unutmamak için, Google Keep uygulamasını kullanıyorum. İlk çıktığı zamanlardan beri sürekli olarak kullandığım uygulama da unutmamak için notları alabildiğim gibi, düzenleyip, başlıklar oluşturup başka bir arkadaşıma gönderebiliyorum.

 

Uygulamayı tanıyormuşum gibi oldu farkındayım ama bazen o kadar çok şey oluyor ki kafada tutulamayıp ve unutuluyor benim gibi çok not almanız gereken bir işte çalıştığınızda mutlaka yardımcı araçlara gerek duyabiliyorsunuz. Keep, google uygulaması olsa da IOS işletim sisteminde de kullanmanız mümkün.

 

Google Keep uygulamasını genelde iş yerinde aklıma gelenleri veya yapmam gerekenleri unutmamak için kullanırım. Bunların yanında çok kalemli (liste) işler varsa oluşturup, maddeleri yaptıkça işaretleyebiliyorum, böylelikle hangisi tamamlanmış kolay bir şekilde takip edilebiliyor. Bunların yanında film ve dizi listelerini rahatlıkla yine bu uygulama ile derleyebiliyorum izlediklerim veya izleyeceğim dizi ve filmlerin listelerini kolayca yapabilirsiniz. Uzun bir not almak istiyorsanız sesli not alma özelliği ile yapmanız gereken, yazacaklarınızı sözlü olarak mikrofona söylemek veya okumak hızlı bir şekilde not almak mümkün olacaktır. Ayrıca son olarak notların içine kamera ile resim çekip ekleyebilir veya galeride bulunan hazır görselleri ekleyebiliyorsunuz.

 

Ben bu uygulamayı kullanırım benim de çok işime yarar diyorsanız aşağıda hem Android hemde IOS için indirme linklerini paylaşıyorum.

 

[buton7 url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.keep”]Andorid için Google Keep[/buton7]

[buton6 url=”https://itunes.apple.com/us/app/google-keep-your-thoughts/id1029207872?mt=8″]IOS için Google Keep[/buton6]

 

CEVAP VER