Vay Arkadaş Dedirten Çalışma Odası Tasarımları

Vay Arkadaş Dedirten Çalışma Odası Tasarımları

Vay arkadaş; İnsan böyle bir odada çalışsa tabi ki ilham gelir, tabi ki üretimi artar diyor insan aşağıda bulunan galeriye bakınca. Ben katılıyorum şahsen, iş yeri dışında kendime ait bir odam olmadı veya en azından galeride bulunana yakın, bir oda sahibi olamadım. İnsan ne iş yaparsa yapsın, hangi alanda çalışıyor olursa olsun fark etmez çalışma alanı bence çok önemlidir. Zira aşağıda da göreceğiniz üzere bir çok çalışma alanına göre harika tasarımlar var. Böylesi bir oda çalışma alanım olursa üretimim ve düşüncelerim değişir mi? Bence fazlası ile değişir, artar ve bununla kalmaz daha pratik bir şekilde çalışmama da olanak sağlar.

 

 

Böylesi bir odaya sahip olmak biraz ütopik görünebilir ama ufak bir bütçe ve güzel bir fikir ile belki daha güzeline bile sahip olabilirsiniz. Bir birinden farklı, her zevke hitap edeceğini düşündüğüm tasarımlara sahip ve baktığınızda fikir sahibi olabileceğiniz bir çok çalışma odası dekorasyon örneğini aşağıda paylaşacağım.

 

Çalışma Odası Tasarımları Galeri

Previous Kredi Kartım Kırıldı Yeni Başvuru Nasıl Yaparım
Next Dünya Klasiklerini Neden Okumalısınız?

You might also like

Yeni ve Farklı Duvar Kağıtları

Apple’ın yeni ürünü olan MacBook Pro’nun tanıtım lansmanında gördüğüm bir birinden harika ve olağan üstü duvar kağıtlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.  

Mini Cooper Duvar Kağıtları Wallpaper Galeri

Bu yazımda sizlerle bir galeri paylaşımı yapmak istiyorum. Bilgisayarınızda, tablet veya cep telefonunuzda arka plan olarak kullanabileceğiniz tamamı Mini Cooper resimlerinden oluşan bir galeriyi düzenleyerek paylaşacağım.  

Sherlock Holmes Dizisi Wallpaper

Şu ara büyük hayranlıkla izlediğim yegane dizilerden olan Sherlock Holmes hakkında bir paylaşım yapacağım. Dizinin wallpaper ‘larına bakarken aklıma bir paket yapıp burada paylaşmak geldi.

Henüz yorumlanmamış

Henüz Yorum Yapılmamış!

Yorum yazan ilk siz olabilirsiniz. İlkler unutulmaz!

Bir Yorum Yazın